5 основних функцій магнію в організмі

Магній — один із 7 найважливіших мінералів, необхідних для нормальної роботи всього організму. Він потрібен для сотень важливих процесів, зокрема для роботи м’язів і нервів. Цей елемент можна отримати зі щоденного раціона, але якщо магнію в харчуванні бракує, лікар може призначити Панангін в таблетках.

Функції магнію в організмі

Для здорового функціонування організму магній потрібно споживати щодня. Середня денна доза складає близько 100 мг. Це важливо, оскільки магній в організмі виконує такі функції:

  • Підтримує роботу серцево-судинної системи. Організм потребує магнію для підтримки здоров’я м’язів, у тому числі серця. Правильний рівень мінералу зменшує ризик порушень серцевого ритму, серцевої недостатності, допомагає зменшити ризики ускладнень після інфаркту. Тому магній для серця є основним помічником.
  • Зміцнює кістки. Організм використовує магній для створення нових кісткових клітин. Він також може захистити від втрати кісткової маси, переломів кісток і остеопорозу.
  • Зменшує запалення. Запалення є реакцією імунної системи на небезпеку. Магній у продуктах і добавках допомагає організму боротися з вірусами і сприяє загоєнню ран. Він також допомагає запобігти хронічному запаленню, яке може стати причиною цілої низки захворювань.
  • Запобігає мігрені. Магній може запобігти головному болю або полегшити його при мігрені, оскільки впливає на нейромедіатори та обмежує звуження судин.
  • Знижує ймовірність діабету. Магнію аспарагінат є джерелом іонів магнію, які регулюють метаболічні процеси, зокрема впливають на метаболізм інсуліну. Достатній рівень мінералу сприяє контролю рівня глюкози, дозволяє уникнути резистентності до інсуліну, знизити ризик розвитку діабету 2 типу.

Отримання достатньої кількості магнію у таблетках може допомогти в профілактиці та лікуванні хронічних захворювань, включаючи хворобу Альцгеймера, діабет 2 типу, серцево-судинні захворювання та мігрень. Це також допомагає підтримувати оптимальний рівень енергії та почуватися добре.

Як отримати денну норму магнію?

Щоденно ми отримуємо магній з харчування. Здорові нирки виводять мінерал з організму, однак передозування можливе і може зашкодити. Тому перш ніж купити магній в аптеці, варто проконсультуватися з терапевтом або профільним лікарем. Спеціаліст порадить купити Панангін і допоможе визначитися з тривалістю курсу та дозуванням. 

Корисні поради