Серця наших батьків

Наші батьки — це ті люди, яким ми зобов’язані появою на цей прекрасний світ. Вони дбали про нас, переживали, раділи разом з нами, всіляко опікали та оберігали нас. Однак приходить пора, коли настає наша черга піклується про них. Як же зберегти серця наших батьків молодими і здоровими?

В першу чергу, потрібно знати, що здоров’я нашого серця «стоїть на трьох китах»: здорове харчування, спосіб життя без шкідливих звичок і фізичної активності. Ми не завжди дотримуємося всіх цих правил, однак, серцю ж не поясниш що до чого, а значить, незалежно від обставин, серце потрібно зміцнювати і живити калієм і магнієм.

Калій допомагає регулювати водно-сольовий баланс і нормалізує ритм серця, він активізує ферменти, які необхідні для нормальної роботи м’язів, сприяє зниженню ризику розвитку синдрому хронічної втоми, запобігає стомлення, він необхідний для нормального функціонування м’язів, судин, капілярів, залоз внутрішньої секреції та інших органів.

Магній допомагає підтримувати здоров’я нашого серця і чинить заспокійливу дію на нервову систему, знімає хронічну втому, допомагає стабілізувати серцевий ритм, допомагає засвоєнню кальцію, вітаміну С, необхідний для того, що б нормалізувати внутрішньочерепний і артеріальний тиск, знімає спазми судин, послаблює біль при стенокардії, покращує кровотік.

Відновити дефіцит «серцевих» елементів допоможе безрецептурний угорський препарат Панангін компанії «Ріхтер Гедеон Рт.», До складу якого входить аспарагінат калію і магнію. Аспарагінова кислота, завдяки своїй здатності поглинатися клітинами, служить переносником для іонів калію і магнію, таким чином, полегшуючи їх проникнення до внутрішньоклітинного простору. Препарат успішно перешкоджає розвитку атеросклерозу, а так само він живить і зміцнює серцевий м’яз, нормалізує обмінні процеси в міокарді, покращує роботу серця, запобігає передчасному старінню і зношування міокарда, гіпертонії, аритмії, ІХС та метаболічних змін в міокарді.

«Панангин» — кращий подарунок, який ви можете піднести своїм батькам, адже ви даруєте їм необхідну силу, витривалість і здоров’я, а як відомо, це найголовніше в житті.

З “Панангіном” роки не перешкода, з ним серця ваших батьків будуть молодими і міцними!

панангiн цена

Препарат Панангін

  • Містить калій та магній
  • Покращує обмін речовин у серцевому м’язі
  • Запобігає порушенню серцевого ритму
  • Запобігає передчасному старінню і зношуванню серцевого м’язу
  • Знижує ризик розвитку атеросклерозу, гіпертонії, аритмії, ІХС та порушень обміну речовин у серцевому м’язі

Корисні поради